"Підтримати"
Новини
Всі новини

Проект резолюції щодо мілітаризації Криму підтримано у ГА ООН, попри те, що РФ була категорично проти

Проект резолюції щодо мілітаризації Криму підтримано у ГА ООН, попри те, що РФ була категорично проти

Генасамблея ООН підтримала проект резолюції щодо мілітаризації тимчасово окупованого Криму, а також частин Чорного та Азовського морів. “Результати голосування наступні: за – 62, проти – 22, утримались – 55. Проект резолюції A/76/L.22 приймається”, - заявив очільник Генеральної Асамблеї ООН Абдула Шахід.

Резолюцію “Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, Україна, а також частин Чорного і Азовського морів” сьогодні в Генасамблеї представив постпред України Сергій Кислиця.
Після його виступу слово взяли представники Сирії та Росії, які закликали не голосувати за резолюцію або проголосувати проти.
Нагадаємо
Минулого місяця Комітет Генеральної асамблеї ООН схвалив проект резолюції щодо ситуації з правами людини в Криму. Вперше у документі було зафіксовано підтримку "Кримської платформи".
Україна подала на розгляд Генасамблеї ООН дві резолюції щодо Криму : “Ситуація з правами людини в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Україна” та “Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, Україна, а також частин Чорного і Азовського морів”.
Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини