"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чудові новини з Лондона: Велика Британія виділяє для України 1 млрд фунтів

Чудові новини з Лондона: Велика Британія виділяє для України 1 млрд фунтів

Велика Британія надає додатково 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України. Про це написав президент Володимир Зеленський у Twitter.

"Чудові новини з Лондона: Велика Британія додатково виділить 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України. Це нові інвестиції, торгівля, безпека. За підсумками моїх переговорів із Борисом Джонсоном торік розмір загальної британської підтримки збільшиться до 3,5 млрд фунтів", – написав Зеленський.
У жовтні 2020-го Україна та Велика Британія підписали меморандум про посилення співпраці у військовій та військово-технічній сферах на 1,25 млн фунтів стерлінгів. У червні 2021-го Україна та Британія підписали меморандум про морське партнерство. 14 жовтня посол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявив, що в Україні за допомогою Великої Британії почалося будівництво двох нових військово-морських баз. Також планується, що Велика Британія передасть Україні два протимінні кораблі – HMS Blyth та HMS Ramsey. 16 листопада Україна та Велика Британія підписали угоду про кредит для підтримки українського флоту на 1,7 млрд фунтів стерлінгів.
Джерело: Liga.net


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини