"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Пов'язали" работоргівців: "вербують" для роботи, секс-експлуатації та сурогатного материнства

"Пов'язали" работоргівців: "вербують" для роботи, секс-експлуатації та сурогатного материнства

З початку цього року підрозділи Держприкордонслужби ліквідували 4 канали торгівлі людьми. Також було не допущено вивезення за кордон 24 потенційні жертви цих схем.

У МВС нагадали, 2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.
“Загалом з початку року підрозділи ДПСУ затримали 4 організаторів та 8 пособників, не допустили вивезення за кордон 24 потенційні жертви торгівлі людьми. А також розпочато 19 кримінальних проваджень, оголошено 14 підозр, винесено 3 обвинувальні вироки стосовно 3 осіб, одну з яких засуджено до реального строку. Крім того, протягом року було припинено функціонування 4 каналів торгівлі людьми в рамках кримінального провадження за ст.149 ККУ (Торгівля людьми)”, — йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що аналіз результатів прикордонного відомства свідчить, що одними із видів торгівлі людьми залишається вербування громадян України для трудового рабства, жінок-українок для подальшої сексуальної експлуатації та незаконних дій у сфері репродуктивних технологій (сурогатне материнство).
Зокрема, нагадали у МВС, у червні цього року прикордонники викрили незаконне переправлення жінок до Королівства Бахрейну з метою сексуальної експлуатації. На незаконному вербуванні у Харкові попався Громадянина Азербайджану 1972 року народження. Він намагався відправити до Києва з подальшим виїздом до Королівства Бахрейну трьох харків’янок від 20 до 35 років.
“Для викриття таких злочинів активно ведуть роботу співробітники оперативно-розшукових підрозділів відомства. Вживаються заходи не лише з дискредитації каналів торгівлі людьми, а в першу чергу з їх повної ліквідації, затримання організаторів та притягнення їх до кримінальної відповідальності”, — зазначається в повідомленні.

У листопаді цього року 12 людей було звільнено з трудового рабства внаслідок припинення діяльності злочинної групи, яка діяла у Білгород-Дністровському районі Одеської області.
Джерело: МВС


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини