"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Гра в кальмара" дістала контрабандиста із Північної Кореї: його стратили

"Гра в кальмара" дістала контрабандиста із Північної Кореї: його стратили

У Північній Кореї до страти засудили чоловіка, який продавав контрабандні диски із серіалом "Гра в кальмара". Про це повідомило Radio Free Asia.

Як зазначають, контрабандист привіз диски із "Грою в кальмара" з Китаю. Цей серіал заборонений у Північній Кореї.
Старшокласника, який встиг придбати диск, засудили до довічного ув'язнення. Його шестеро неповнолітніх друзів, які подивилися серіал, дістали по п'ять років у виправно-трудовому таборі.
Окрім того, за наказом влади Північної Кореї, звільнили класного керівника школярів, директора школи та їхнього секретаря у справах молоді. Також їх виключили з Комуністичної партії.
Повідомляють, що це перший випадок, коли суворий закон "Про викорінення реакційної думки та культури" застосовували щодо неповнолітніх. 
Закон передбачає максимальне покарання, зокрема страту, за перегляд, зберігання або поширення відео та матеріалів ЗМІ з капіталістичних держав, особливо з Південної Кореї та США.
Нагадаємо
Серіал “Гра в кальмара” вийшов на Netflix цього року 17 вересня.
За сюжетом, понад 400 осіб із серйозними фінансовими проблемами беруть участь у грі на виживання, де головний приз — майже 40 мільйонів доларів. Учасники змагаються в різних дитячих іграх, а той, хто не впорається — помирає.
Цей південнокорейський серіал став найпопулярнішим в історії Netflix. За 28 днів від моменту прем’єри він набрав 111 мільйонів переглядів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме