"Підтримати"
Новини
Всі новини

Саакашвілі продовжив голодування. Україна відреагувала на його побиття

Саакашвілі продовжив голодування. Україна відреагувала на його побиття

МЗС України відреагував на те, що в Грузії проти Михеїла Саакашвілі застосували фізичну силу. У Міністерстві закордонних справ України заявили про неприпустимість застосування фізичної сили до Михеїла Саакашвілі – колишнього президента Грузії, який має громадянство України. Україна і надалі приділятиме особливу увагу дотриманню прав екс-очільника Грузії, зазначили у МЗС.

Як повідомляє МЗС України, 11 листопада заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький зустрівся із послом Грузії в Україні Георгієм Закарашвілі.
Зокрема, заступник міністра довів до відома грузинської сторони позицію Української держави про необхідність гідного поводження з українським громадянином Міхеїлом Саакашвілі та неприпустимість застосування до нього фізичної сили.
Точицький наголосив, що Україна і надалі приділятиме особливу увагу дотриманню прав Саакашвілі, які Грузія зобов’язана гарантувати відповідно до норм міжнародного права.
Нагадаємо
Спеціальна пенітенціарна служба при Міністерстві юстиції Грузії поширила відеокадри переведення Міхеїла Саакашвілі в тюремну лікарню, де видно, як його туди заносять, тримаючи за руки та ноги.
Переведення відбулося 8 листопада. Сам Саакашвілі заявив, що його запевнили в переведенні в цивільну клініку з в'язниці №12 в Руставі, де він утримувався з 1 жовтня. За його словами, коли він зрозумів, що його привезли в лікарню при в'язниці №18, він відмовився виходити з машини, після чого його "кинули на землю, тягли за волосся і два рази вдарили по шиї".
У результаті він відмовився від будь-яких медпроцедур, не підпускає до себе медиків та продовжує голодування.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини