"Підтримати"
Новини
Всі новини

Головного ката незаконної в’язниці “Ізоляція” Палича затримано СБУ

Головного ката незаконної в’язниці “Ізоляція” Палича затримано СБУ

Затримано колишнього бойовика терористичної організації “ДНР”, очільника незаконної в’язниці “Ізоляція” на тимчасово окупованій території Донецької області, Дениса Куліковського, якого називають “найстрашнішим професійним катом”, повідомляє СБУ.

“За інформацією СБУ, цей чоловік організовував та брав безпосередню участь у вбивствах і катуваннях протиправно ув’язнених громадян України”, — йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що наразі стосовно колишнього бойовика проводяться визначені законодавством процесуальні дії. Зокрема щодо його доставки до суду для обрання запобіжного заходу, а також отримання додаткової інформації про його протиправну діяльність.
В СБУ зазначили, що зловмисника затримали у межах раніше відкритого кримінального провадження за 4 статтями Кримінального кодексу України:
• ст. 149 (торгівля людьми);
• ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації);
• ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань);
• ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни)“
* * *
Понад рік тривало розслідування щодо затриманого українськими правоохоронцями Дениса Куліковського, на призвісько "Палич", очільника незаконної в’язниці на тимчасово окупованій території Донецької області “Ізоляція”. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
"Палич" у руках українських правоохоронців. Той, хто організовував катування та знущання над українськими військовополоненими та затриманими в страшній "Ізоляції".
"Ізоляція" – це колишній завод на території так званої "ДНР", який бойовики обладнали як базу та в’язницю. Більше року слідчі у взаємодії з міграційною поліцією розслідують жахливі злочини "Палича" проти людей", - повідомив міністр.
Він наголосив, що після повернення полонених "Ізоляції" в Україну, поліцейські поспілкувалися з кожною жертвою бойовиків.
"Знаєте, що з ними робили? Катували електричним струмом через статеві органи. Поміщали в домовини та забивали їх цвяхами. Ґвалтували. Ламали кістки. Імітували розстріл. І ще багато жахливих речей.
Поліцейські провели впізнання та врешті встановили 45 учасників цієї організованої злочинної групи. У вересні цього року щодо 8 воєнних злочинців матеріали були передані до суду для заочного засудження", - повідомив Монастирський.
"Палича" було затримано після того, як правоохоронці отримали оперативну інформацію, що він прибув на підконтрольну українській владі територію.
"І вже зараз він у руках українських правоохоронців – це результат спільної роботи Нацполіції та СБУ.
Далі – доставка в суд для обрання запобіжного заходу. Скільки б часу не минуло, ці жахливі злочини не залишаться безкарними", - наголосив міністр.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме