"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зе хоче дерева, дороги, інститут, кораблі, а кисень для рятування людей де?

Ні, не кисень для ковидних хворих! Зеленський хоче свій інститут, мільярд дерев, євродороги та... 36 науково-дослідних кораблів для дослідження океану. Він вважає, що саме час для таких проектів. Про це заявив Президент Володимир Зеленський на засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади, що проходить в Одесі, передає кореспондент УНН.

Так, Президент заявив, що сьогодні в Одесі антарктичній станції “Академік Вернадський” буде передано придбаний британський криголам James Clark Ross. Зі слів Глави держави, Україна входить до “престижних світових клубів космічних та арктичних держав”, і сьогодні починає повернення до Світового океану.
“Світовий океан – це простір, де відбувається найбільше наукових відкриттів у наш час. Щоб мати там гідне місце, Україна має будувати свої кораблі, купувати, поки вони ще, на жаль, не будуються”, - сказав Зеленський.
“Сьогодні тут присутній пан Шкарлет, наш міністр освіти та науки. Я дуже чекаю від нього, це нова задача, складна задача, впевнений, що ми впораємося державою, ми чекаємо масштабну на найближчі 5-10 років програму відродження науково-дослідницького флоту нашої держави. Ми пропонуємо поставити собі високу планку: 36 наукових суден. Із них 12 – океанські, льодового класу”, - додав він.
Зі слів Президента, суден має бути 36, адже саме стільки суден становив науковий флот України у 1991 році, однак за 30 років країна встратила всі кораблі.
А кисень... Кисень купуємо у Польщі. За залишковим принципом...Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини