"Підтримати"
Новини
Всі новини

ТОП-6 книг для мотивації

09:08, 28 жов 2021
1 073

Мотивація – стимул, що змушує нас досягати поставлених цілей і йти назустріч своїй мрії. Коли вона є, можна звернути гори, поліпшити якість свого життя, просунутися по кар'єрних сходах. Коли мотивації немає, ніщо не рухає нас вперед і навіть прості завдання здаються дуже складними. Черговий понеділок, з якого ми планували почати займатися спортом, ніяк не настає. Для нових перемог немає ніяких сил. Бажання не перетворюються в дії.

Як боротися з такими ситуаціями? Найкраще джерело натхнення і мотивації – книги. Це ключ до успіху і до змін в житті. Редакція Readmodo підготувала для вас шість кращих книг, які розширять кругозір та змінять погляди на життя. 

Топ книг для мотивації та саморозвитку

«Успішні. Як ми досягаємо мети» Гайді Ґрант-Галворсон

Як йти до мети, долаючи всі перешкоди на життєвому шляху? Відповідь на таке питання ви знайдете в цій чудовій книзі. Щоб бути успішним, потрібно дотримуватися простих, але ефективних правил. Потрібно конкретно формувати мету і не ставити занадто високу планку. Віра у власні сили підтримує мотивацію. Для досягнення мети необхідний чіткий план, зусилля і час. Якщо у вас щось не виходить, не впадайте у відчай, а починайте все спочатку.

«Кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

Це книга видана мільйонними тиражами. У ній ви знайдете відповіді на питання, які хвилюють багатьох. Як не боятися майбутнього, як позбутися від метушні, як насолоджуватися життям в повній мірі? Автор книги ділиться власним досвідом та знаннями. Він мотивує людей до змін, до реалізації планів. Щоб усвідомлювати, що саме для вас важливо, потрібно небагато: зупинитися ненадовго і завітати у загадкове кафе.

«Дизайн мислення. Спроектуй своє життя» Білл Барнет, Дейв Еванз

Для досягнення успіху потрібно спроектувати своє життя і подивитися на майбутнє очима дизайнера. Треба пам'ятати, що у проєкті важливі різні моменти: кар'єрний ріст, життєвий баланс, улюблена робота. У книзі ви знайдете ефективні інструменти для реалізації такого завдання і зможете їх використовувати у своєму житті. 

«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

Бути здоровим – бажання усіх людей. Для його реалізації потрібно зовсім небагато: правильне харчування, відсутність жорстких обмежень, фізична активність, повноцінний сон. Автор книги володіє величезним досвідом в цьому питанні. Вона керується науковими даними та медичними рекомендаціями.

«Підсвідомості все підвладне» Джон Кехо

Це ще одна книга з ТОП-6, яка заслуговує вашої уваги. Підсвідомість – ефективний засіб, за допомогою якого можна запрограмувати себе на успіх. Це ключ до щасливого життя і до отримання позитивних емоцій. Потрібно тільки вміти ним правильно користуватись. Джон Кехо ділиться головними принципами зміни життя в кращу сторону. Він відкриває двері на шляху до успіху та розкриває колосальні можливості людського мозку.

«Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків» Вільям Б. Ірвін

Автор книги знає, як можна позбутися незадоволеності життям, відпустити минуле і жити майбутнім. Для цього у нього є власний підхід. Вільям Ірвін впевнений, що антична філософія актуальна і в наш час. Підтвердження цьому – його книга, що користується великим попитом.

Мотивація – неймовірна рушійна сила, яка допомагає нам досягати поставлених цілей. Та пам’ятайте – жодна з книг не стане панаценею, якщо ви самі особисто цього не хочете. Будь-які зміни – це в першу чергу про зміни у нашій голові. 

В житті багато всього цікавого. Не стійте на одному місці, розвивайтеся, читайте книги для саморозвитку і будьте щасливі!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини