"Підтримати"
Новини
Всі новини

Біблійний Ізраїль реальний, археологи виявили стародавні ходи і монети Іуди

Під час розкопок в Модиїн-Маккабим-Реут, місті розташованому в Ізраїлі, археологічною місією Управління старовини був виявлений неймовірний скарб. У ньому знаходилася величезна кількість срібних і бронзових монет часів правління Хасмонеїв, що пролежали в грунті понад дві тисячі років, повідомляє Israel Antiquities Authority.

Управління старовини Ізраїлю підкреслило, що насправді цей унікальний скарб знайшли ще пару років тому, але розповіли про нього громадськості тільки зараз. Весь цей час реставратори займалися ретельним очищенням монет і збереженням їх стану.
Фахівці кажуть, що цей скарб рідкісний за кількома причинами. В першу чергу це вік знахідки, який перевищує дві тисячі років. Також унікальним можна назвати безпосередньо набір монет. У скарбі присутні срібні шекелі, полушекелі, які були виготовлені у місті Тир. На них зображені цар Антіох VII і його брат Деметрій II.
Скарб знайшли у невеличкій ущелині в скелі, яка знаходиться недалеко від старої ферми. Авраам Тендлер зазначив, що навіть тайник, який просто належить до періоду Хасмонеев - це вже рідкість.
Археологи виявили і монети з бронзи, на яких були написані деякі імена - Матіас, Іоан, Іонафан та Іуда. Це імена первосвящеників, які виступали керівниками єврейської громади. Ще однією знахідкою стали приховані печери і таємні ходи, розташовані прямо в скелі. Вони не тільки були пов'язані між собою, але і додатково мали ями для продуктів і резервуари для води.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме