"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ракетне озброєння і військові кораблі отримає Україна від Великобританії

У самому найближчому майбутньому Україна отримає від Великобританії ракетне озброєння і військові кораблі, при цьому українським верфям будуть передані технології по їх будівництву, повідомив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко, пише "Інтерфакс-Україна".

"Чотири напрямки, які посилять здатність нашого військового флоту, будуть реалізовані і найближчим часом буде оголошено про це. Я переконаний, що найближчим часом буде придбано два вже діючих корабля, вони відразу підуть до складу ВМС, буде розпочато роботу з будівництва двох військово-морських портів, буде розпочато будівництво кораблів меншого класу в Україні і Великобританії", - сказав Пристайко в інтерв'ю телеканалу "Дім".
За його словами, перший військовий корабель для України побудують у Великобританії, а потім технології передадуть українським верфям. Перші кораблі, які британці передадуть Україні - це тральщики, які допоможуть захистити узбережжя від мінної загрози.
"І нарешті, що дуже важливо, ми отримаємо ракетну зброю, яка допоможе нм реально підсилити здатність захищатися на морі", - сказав Пристайко.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме