"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пенсіонери України зможуть отримувати нову професію та продовжити повноцінне життя

В Україні пройшов благодійний освітній проект "Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+". Його ініціював Університет третього віку "Протон" за підтримки Благодійного фонду "Let’s help!" Мета Марафону – надихнути людей похилого віку жити насиченим і цікавим життям, втілювати мрії і здобувати знання. Про це пише Ліга.

Співзасновниця і голова правління БФ "Let's help" Ольга Бондаренко зазначила, що місія "Протона" – зарядити людей на позитив.
"Сьогодні люди, яким 60+ років відчувають ті чи інші бар’єри в суспільстві, й "Протон" якраз руйнує деякі з них, зокрема – освітні", – сказала Ольга Бондаренко.
Вона нагадала, що гідна старість – це комплексне поняття, й окрім розвитку освіти для літніх людей, варто працювати й над забезпеченням комфортного побуту для них.
У столиці відбулася посвята нових студентів, у Дніпрі пройшов майстер-клас "З Google життя в 60+ ще яскравіше", тоді як у Харкові студенти відвідали тренінг "Як почати бізнес в 60+". В Одесі люди елегантного віку танцювали разом з відомим хореографом Євгеном Котом, а у Львові готувати італійські страви з телеведучою та шеф-поваром Тетяною Литвиновою. 
У планах Протону – відкрити регіональні представництва по всій Україні, аби кожен український пенсіонер мав можливість проживати яскраве та насичене життя!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини