"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Європі шокове зростання цін на газ, а Путін заявив, що він тут ні при чому

В Євросоюзі триває шокове зростання цін на «блакитне паливо». Звернення п'яти країн до Європейської комісії з проханням розслідувати причину шокового зростання цін на газ жодним чином не вплинуло на газовий ринок Євросоюзу і ціни на «блакитне паливо» продовжують зростати на європейських біржах, свідчать дані міжнародної біржі ICE Futures. Ціна зросла до $2000 за тисячу кубів, пише Lenta.ua.

В адміністрації президента РФ оперативно відреагували на рекордне зростання ціни на «блакитне паливо» в Євросоюзі, заявивши про непричетність Росії.
Про це, коментуючи ситуацію на ринку газу в ЄС, де 6 жовтня ціна піднялася до $1969,2 за тисячу кубометрів, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляють росЗМІ.
«Ми наполягаємо, що жодної ролі Росії у тому, що відбувається на газовому ринку в Європі, немає і бути не може. Росія виконувала, виконує і виконуватиме - найретельнішим чином, послідовно - всі взяті на себе за існуючими контрактами зобов'язання», - зазначив офіційний представник Кремля.
За його словами, причини газової кризи в ЄС полягають в декількох факторах, які співпали в часі, але Росія до неї не причетна.
«У міру того як відбувається відновлення економіки, зростає споживання енергоресурсів. Крім іншого, газові сховища заповнені менше у порівнянні з тим же періодом минулого року. Крім того, в Європі значно знизилася вітрогенерація, що пов'язано з кліматичними змінами», - заявив Пєсков.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме