"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сирітки наші: в пологових будинках Києва в 2020 році залишили 35 малюків, в цьому - майже стільки ж

У Києві за минулий рік зареєстрували 35 відмов від новонароджених дітей. Про це УНН повідомили у відповідь на запит в Департаменті охорони здоров’я КМДА.

“За оперативною інформацією, отриманою від пологодопоміжних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва, кількість відмов від новонароджених дітей за 2020 рік складає 35 випадків”, — йдеться у відповіді на запит.
Зокрема, повідомляється, що за 8 місяців 2021 року році зареєстрували 34 випадки відмов від дітей, а за 2019-й — 40.
“Усі діти, від яких відмовились батьки у пологодопоміжному закладі, скеровуються у дитячі лікарні для обстеження. Інформація про таких дітей передається до відповідних служб, які опікуються питаннями влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування”, — повідомили у запиті на питання щодо усиновлення покинутих дітей.
За минулий рік в Україні усиновили 1239 дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них громадянами України є 992 дитини.
Наразі в державі ще майже 17 тисяч дітей, які можуть бути усиновлені. Майже 5 тисяч дітей є вихованцями будинків дитини та інтернатних закладів різного типу.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини