"Підтримати"
Новини
Всі новини

Fering Pioneer з дальністю ходу 7000 км - створив колишній інженер Ferrari і McLaren Бен Скотт-Геддес

Британська компанія випустила позашляховик з екологічно чистим електрифікованим двигуном, який розроблений, щоб легко долати важкопрохідні місцевості. Про це пише Вuilding-tech.

Fering Pioneer - дітище колишнього інженера Ferrari і McLaren Бена Скотта-Геддеса, який перепрофілював суперкар і гоночні технології, щоб забезпечити екологічну відповідальність і неперевершені автономні можливості для самих екстремальних пригод.
Незважаючи на свій серйозний зовнішній вигляд, Pioneer не більш типового вантажного фургона, коротше Ford Mondeo Estate і важить стільки ж, скільки сімейний хетчбек.
Потужність забезпечують два електродвигуни, що незвично для позашляховика. Але вони ідеально підходять для цього завдання, забезпечуючи крутний момент, керованість і надійність. Вони забезпечують в цілому 600 Нм крутного моменту; більше, ніж у порівнянного дизеля 4х4.
Батарея забезпечує нульовий локальний викид шкідливих речовин, запас ходу тільки для електрики становить близько 80 км. Після цього доступний генератор розширювача діапазону Pioneer, щоб ви змогли продовжити свою пригоду.
Батарейні елементи Pioneer не такі, як в звичайних електромобілях, оскільки на звичайний хімічний склад літій-іонних акумуляторів в значній мірі впливають екстремальні погодні умови. Замість цього компанія Fering використовувала більш складні елементи з оксиду титаната літію, які розроблені, щоб витримувати екстремальні погодні умови.
Для більш тривалих пригод акумулятор підтримується трициліндровим двигуном внутрішнього згоряння об'ємом 800 куб. см, що працюють на біодизельному паливі. Постійно працюючи на найбільш ефективному рівні, двигун виробляє потужність для роботи двигунів і зарядки акумулятора при нормальному русі. Це означає, що акумулятор може покривати пікові потреби в потужності - наприклад, при підйомі в гору - за рахунок резервів енергії, які потім поповнюються під час крейсерського руху, стоянки або гальмування.
Використання передових матеріалів та технологій для траси і суперкара дозволило Pioneer переписати правила міцності і легкості. Споряджена маса в сухому стані становить близько 1500 кг - стільки ж, скільки у хетчбека середнього розміру.
Це стало можливим завдяки використанню алюмінієвої просторової рами з композитними елементами, а зовнішні панелі зроблені з міцної тканини. Цей матеріал, схожий на полотно, який можна знайти в високоякісних похідних черевиках, не боїться пошкоджень, легко замінюється і володіє кращими ізоляційними властивостями, ніж металева шкіра.
Поєднання легкої ваги і ефективної трансмісії забезпечує виняткову економію палива. Очікується, що навіть з вбраними батареями Pioneer видаватиме близько 80 км - половина витрати палива інших повнопривідних автомобілів і порівнянна з дизельним хетчбеком.
Ефективність також означає, що Pioneer може володіти неймовірною здатністю жити в автономному режимі і виживати в експедиціях у віддалені райони, не турбуючись про дозаправлення. З встановленими баками дальньої дії Fering зможе проїхати 7000 км без зупинки. Якщо такий екстремальний діапазон не потрібен для місії, резервуари можна поміняти на воду, щоб забезпечити свіжі припаси на місії.
Оскільки автомобіль Fering isa розроблений з урахуванням адаптованості, його можна легко модифікувати або модернізувати відповідно до потреб клієнта і призначенням. Можуть використовуватися батареї більшого розміру і різні розширювачі діапазону, наприклад двигуни на спиртовому паливі або паливні елементи.
Комбінація батареї і генератора також робить Pioneer ідеальним для використання в аварійних службах, де електричне аварійне обладнання та освітлення можна використовувати у віддалених місцях.
Така адаптивність означає, що у Pioneer не очікується «кінця терміну служби», який зажадає його утилізації та вторинної переробки. Його легко ремонтувати і модернізувати, що дає йому необмежений термін служби.
Перший прототип Pioneer вже проходить процес тестування і оцінюється першими замовниками і організаціями. Серійне виробництво почнеться в Великобританії в першій половині 2022 року. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме