"Підтримати"
Новини
Всі новини

Міжнародні навчання Rapid Trident-2021 стартували в Україні: 6 тис військових з 15 країн

20 вересня, стартували українсько-американські навчання Rapid Trident-2021, в яких візьмуть участь 6000 військовослужбовців з 15 країн-партнерів. Вони пройдуть на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, повідомляє Служба зі зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України.

"Українсько-американські військові навчання Rapid Trident-2021 триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року. Основна мета - підготовка до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій", - сказано в повідомленні.
Ці навчання - важливий крок України на шляху в НАТО, вони повинні підвищити рівень підготовки та оперативності українських військ, а також поліпшити сумісність штабів Збройних Сил України, США та інших членів НАТО і держав-партнерів.
"Участь у навчаннях візьмуть 6 тис. військовослужбовців з п'ятнадцяти країн-партнерів", - йдеться в повідомленні.
Вперше в історії "Rapid Trident" будуть проводитися тактичні відпрацювання багатонаціонального батальйону з бойовою стрільбою. Також під час навчань заплановано спільне десантування українських і американських десантників з літака військово-транспортної авіації США С-130.
За кілька годин до початку навчань, було успішно завершено перекидання одного з підрозділів служби правопорядку Збройних Сил України повітряним способом на літаку Іл-76МД.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини