"Підтримати"
Новини
Всі новини

Максим Кріпак як 10-кратний чемпіон Паралімпіади - отримав звання Героя України

Український десятикратний паралімпійський чемпіон з плавання Максим Крипак отримав звання Героя України. Удостоїли спортсмена відзнаки під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з чемпіонами й призерами ХVI літніх Паралімпійських ігор-2020 у Токіо, повідомляє УНН.

“Максим — десятиразовий чемпіон України. В одному інтерв’ю він сказав, що його приклад для наслідування — це приклад також великого спортсмена Майкла Фелпса. Ти сказав, що хочеш стати краще за нього. Дня нас ти точно краще. І хай не образиться Фелпс... Сьогодні ти наш Герой — Герой України”, — заявив Зеленський.
Відповідний президентський указ вже офіційно опубліковано на сайті Глави держави.
"За визначні спортивні досягнення на XVI літніх Паралімпійських іграх у місті Токіо (Японія), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України постановляю: присвоїти звання Герой України з врученням ордена Держави Крипаку Максиму Сергійовичу — п’ятиразовому чемпіону, срібному та бронзовому призеру з плавання", - йдеться у тексті указу №471/2021.
Український плавець Максим Крипак ще до офіційного завершення Паралімпіади-2020 у Токіо гарантував собі звання найтитулованішого спортсмена нинішніх Ігор. Крипак завоював у Токіо сім нагород, із них — п’ять золотих. Це рекордна кількість для цієї Паралімпіади не лише у плаванні, а й загалом серед усіх видів спорту. Українець обійшов білоруса Ігаря Бокі та китайців Лу Дун і Чжен Тао.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини