"Підтримати"
Новини
Всі новини
/

У Туреччині встановили турбіни для вироблення енергії від повітряого потоку від автомобілів

На дорогах Стамбула встановили вітряні турбіни, які виробляють електроенергію використовуючи повітряний потік від машин, що проїжджають повз, повідомляє Independent.

Ці турбіни створили студенти зі Стамбульського технічного університету та інженери компанії Devecitech. Нова інженерна конструкція отримала назву Enlil.
Її основне завдання - це використовувати потоки вітру від машин, що проїжджають повз, і одночасно поглинати сонячну енергію. Така турбіна виробляє 1 кіловат-годину.
У Enlil також є вбудовані датчики, які можуть відстежувати температуру, вологість, рівень викиду вуглекислого газу і сейсмологічну активність. А зібрані дані конструкція буде автоматично відправляти мерії міста.
Ці вітряні турбіни повинні допомогти знизити рівень шкідливих викидів за рахунок використання відновлюваних джерел енергії.
Крім цього, у конструкції відносно невеликий розмір, тому її можна буде встановлювати в тих місцях, в яких мало місця. Наприклад, прямо на дорогах або на дахах будівель.
Розробкою вже зацікавилися міжнародні компанії, тому, в найближчому майбутньому така технологія буде використовуватися по всьому світу.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини