"Підтримати"
Новини
Всі новини

Беззаконня продовжується: у Криму викрадено свідка захисту у справі Мустафи Джемілєва

На території тимчасово окупованого Сімферополя силовики вивезли в невідомому напрямку Ельдара Менсеітова, колишнього члена Меджлісу кримськотатарського народу і свідка захисту у справі Мустафи Джемілєва. Про це повідомляє правозахисне об’єднання “Кримська Солідарність”.

“У Сімферополі, в селищі Молодіжне, після слідчих заходів відвезли в невідомому напрямку Менсеітова Ельдара, колишнього члена Меджлісу кримськотатарського народу по Сімферопольському району”, — пишуть правозахисники.
За словами свідків, напередодні ввечері біля будинку Менсеітова стояли дві машини, яких раніше в тому районі помічено не було.
“Коли я спробувала подивитися номери, вони завелися і заїхали за кут, за бетонну огорожу. Зараз мені стало відомо, що близько 24-ї години дві легкові машини і Газель приїхали за адресою Карасу 6, в Молодіжне. Ні він, ні члени його сім’ї на дзвінки не відповідають”, — повідомили у “Кримській солідарністі”.
За даними правозахисників, 18 червня 2021 року Ельдар Менсеітов давав у Армянському міському суді свідчення в якості свідка захисту у справі Мустафи Джемілєва, якого судять в Криму заочно.
На затримання вже відреагували в МЗС України. Зокрема, за словами першої заступниці міністра Еміне Джапарової, дії російських силовиків є “продовженням репресій російських окупантів в Криму, як помста за діяльність Кримської платформи”.
Нагадаємо
Вранці 4 вересня стало відомо, що в окупованому Криму силовики прийшли з обшуками до заступника голови Меджлісу, журналісту і політологу Наріманом Джелялова. Його затримали.
6 вересня російський окупаційний суд в Сімферополі прийняв рішення про затримання Нарімана Джелялова під варту до 4 листопада 2021 року.
За словами захисту Джелялова, російське слідство здійснило маніпуляцію, коли воно отримало свідчення.
Сам заступник голови Меджлісу вважає, що його затримання — це якась помста за участь в саміті Кримської платформи.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини