"Підтримати"
Новини
Всі новини

Розвиток демократії в Україні: Канада виділяє $ 25 млн на підтримку

Уряд Канади протягом п’яти років збирається спрямувати на підтримку низки проектів в Україні суму, еквівалентну близько 25 мільйонам доларів США. Про це йдеться у заяві канадського уряду за підсумками віртуального візиту міністра міжнародного розвитку Канади Каріни Гулд до України.

Зазначається, що було розпочато пошук проектів, які "поліпшать демократичне, інклюзивне і гендерно рівне урядування в Україні".
Гулд також оголосила про виділення 1,9 мільйона доларів (близько 1,5 млн дол. США) на розширення можливостей українського уряду щодо підтримки соціально-економічного благополуччя жінок-ветеранів збройних сил.
"Ці інвестиції підтверджують непохитну прихильність Канади забезпеченню майбутнього України як демократичної, заснованого на правилах держави і підтримують її мету більшої євроатлантичної інтеграції", - йдеться у заяві.

Нагадаємо

З січня 2014 року Канада є одним з провідних двосторонніх партнерів України з надання допомоги в цілях розвитку і надала понад 250 мільйонів канадських доларів (близько 200 млн дол. США) на фінансування допомоги з метою розвитку для просування демократії, верховенства права, гендерної рівності та сталого економічного зростання.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини