"Підтримати"
Новини
Всі новини

"М'яка сила": перший в історії саміт перших леді та джентльменів готує Олена Зеленська

Саміт перших леді та джентльменів "М'яка сила у новій реальності", який відбудеться в Києві напередодні 30-го Дня незалежності України, буде спрямований на вирішення гуманітарних питань і має стати традиційним, заявила дружина президента України Олена Зеленська, пише Інтерфакс.

"Саміт перших леді та джентльменів спрямований на вирішення таких гуманітарних питань як рівний доступ до медичних послуг та освіти, рівні можливості у сфері культури та розвитку в нових реаліях... І ми впевнені, що така багатонаціональна, багатокультурна та багатопрофільна платформа має стати традицією", - заявила Зеленська на форумі "Україна 30. Імідж України" в понеділок у Києві.
Вона зазначила, що, крім перших леді та джентльменів, із різних країн до участі в цьому гуманітарному форумі також запрошені фахівці та експерти в різних сферах.
За її словами, проведення такого саміту в Україні стане першим в історії.
"Досі таких самітів не створював ніхто. Але ми знаємо, що ми маємо енергію та натхнення не просто бути в контексті світових гуманітарних подій, а й бути успішними тренд-сетерами. Ми відкриваємо нову сторінку в історії "дипломатії м'якої сили". Вона назавжди залишиться написаною українською мовою", - сказала вона.
Подія відбудеться в Національному заповіднику "Софія Київська".
"Символічно, що це місце, де народилася і росла княгиня Анна Київська. Вона прототип сучасної першої леді", - сказала Зеленська.
Логотипом саміту стане волошка, яка "завжди була символом життя, молодості, скромності та простоти, доброти та ніжності, душевної краси та чистоти - це природне втілення м'якої сили", зазначила дружина президента.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини