"Підтримати"
Новини
Всі новини

У ВСУ - нове командування, Зеленський розраховує на перехід армії на стандарти НАТО

Днями Зеленський змінив головнокомандувача Генштабу ЗСУ та ще кілька топ-керівників. З нагоди дня ССО він відвідав Житомирщину, де представив нове командування, пише Кореспондент.

"Користуючись нагодою, я у вашій присутності також хочу окремо привітати із призначеннями і представити вам нових командирів у нашому війську. Це Головнокомандуючий Збройними силами України генерал-майор Залужний Валерій Федорович, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Шаптала Сергій Олександрович і заступник Головнокомандувача ЗСУ Мойсюк Євген Георгієвич", - сказав Зеленський.
"Ви всі чудово знаєте цих людей, знаєте, що це дійсно потужні бойові офіцери, найголовніше - патріоти України, які мають досвід, відвагу, великий авторитет серед наших військовослужбовців. Я дякую попередньому керівництву Генерального штабу ЗСУ і впевнений, що новопризначене нарощуватиме отриманий бойовий досвід, перехід української армії на стандарти НАТО і разом з Міністерством оборони України створить належні умови для всіх наших українських захисників", - додав Президент.
Під час візиту на Житомирщину Зеленський привітав військових з п'ятою річницею Дня Сил спеціальних операцій.
"Щоб дати об'єктивну оцінку цим рокам і вашому значенню для нашого українського війська, я хочу нагадати один дуже відомий вислів: "Складні часи народжують сильних людей", - а надзвичайно складні часи народжують Сили спеціальних операцій", - заявив він.
Президент відзначив, що "ССО є наймолодшим і найсучаснішим видом військ в Україні".
"У 2020 році ССО першими перейшли на типову структуру штабів армії країн НАТО і тісно співпрацюють із партнерами у формі взаємних візитів, тренувань, обміну передовим досвідом, при цьому окремі підрозділи повністю інтегровані із силами ССО НАТО", - повідомив Зеленський.
Він відзначив 140-й центр ССО, який першим в історії України отримав сертифікат як підрозділ, що має право бути залученим до виконання завдань у складі НАТО.
Також Зеленський під час візиту в Житомирську область у четвер, 29 липня, оголосив про підписання законів про збільшення чисельності ЗСУ і про національний Опір.
* * *
Володимир Зеленський призначив нового командувача Операції об'єднаних сил. Ним став генерал-лейтенант Олександр Павлюк.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини