"Підтримати"
Новини
Всі новини

Екстреній пдопомозі населенню по єдиному телефонному номеру 112 - бути: рішення Кабмину

В Україні впроваджують систему екстреної допомоги населенню за номером 112. Про це йшлося на засіданні Кабміну. Відповідальним за впровадження системи визначили Міністерство внутрішніх справ.

Уряд на сьогоднішньому засіданні забезпечив функціонування міжвідомчої групи, яка буде керувати та слідкувати за впровадження цієї системи. Зокрема відповідальним за впровадження системи визначили Міністерство внутрішніх справ.
Вперше про запуск служби екстреної допомоги 112 заговорили більше 10 років тому. У квітні 2018 року до цього питання повернулись знову. Тоді повідомляли, що для її запровадження потрібен комлексний підхід.
У вересні 2019 МВС повідомило про етапи запровадження системи. Тоді повідомлялося, що розпочинається підготовка проєкту розпорядження Кабінету міністрів України щодо утворення міжвідомчої робочої групи з питань створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.
У липні 2020 року в МВС повідомляли, що проводиться її розробка і приймання при введенні в дію, розроблення комплексу державних стандартів,що встановлюють взаємопов’язані правила, вимоги та норми по розробці, оформленню та обігу конструкторської та програмної документації щодо побудови та ведення в експлуатацію системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, а також практичного відпрацьовано алгоритмів, функціонування та обслуговування системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини