"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мрія Фантомаса: машина-літак AirCar вперше перелетіла з одного міста в інше

Літаюча машина AirCar зробила перший міжміський переліт: вона полетіла з аеропорту в Нітрі в аеропорт Братислави. За кермом автомобіля знаходився її творець Стефан Кляйн: політ зайняв 35 хвилин. Машина приїхала в Братиславу зі злітно-посадкової смуги. Про це повідомляє ХайТек.

AirCar перетворюється з автомобіля в літак за 2 хвилини 15 секунд, після чого може злетіти з невеликої злітно-посадкової смуги з двома людьми на борту. Як пояснює Кляйн, його розробка може пролетіти майже тисячу кілометрів з середньою швидкістю 170 км/год на висоті до 2,5 км.
Компанія збирається зайняти хоча б частину світового ринку малих приватних літаків і повітряних таксі. Тільки в США щорічно можуть замовляти до 40 тис. таких апаратів.

Кляйн розробляв літаючий автомобіль протягом 20 років. Його модель зробила більше 140 тестових вильотів. Зараз прототип використовує бензинові, а не електричні двигуни. Водіям AirCar знадобиться як ліцензія пілота, так і звичайне водійське посвідчення.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме