"Підтримати"
Новини
Всі новини

Лукашенко стверджує, що закрив кордон з Україною, в МЗС України повідомлень не отримували

Правитель Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що розпорядився "повністю перекрити" кордон Білорусі з Україною. Він стверджує, що в Білорусь із України надходить велика кількість зброї. Лукашенко також звинуватив Німеччину, Україну, США, Польщу та Литву у створенні "терористичних осередків" у Білорусі.

Міністерство закордонних справ України категорично заперечує слова Олександра Лукашенка про постачання зброї з України в Білорусь. Київ вважає, що ця заява спрямована на залякування білоруського народу, зазначив у п'ятницю, 2 липня, речник МЗС Олег Ніколенко.

"Україна категорично відкидає закид Олександра Лукашенка про нібито постачання зброї з України", - сказав речник. Він наголосив, що Україна ніколи не втручалася у внутрішні справи Білорусі і не збирається робити цього в майбутньому. Київ очікує такої ж позиції Мінська, "щоб північний кордон залишався простором безпеки".

 Речник додав, що політика України спрямована "на підтримку законних інтересів білоруського народу, який заслуговує гідне життя в демократичній країні, де поважаються права людини і існує верховенство права. Зате позиціонування України як зовнішньої загрози вкладається в політику дезінформації, репресій і залякування білоруського населення".

Окрім того, в МЗС України станом на вечір 2 липня не підтвердили закриття кордону з Білоруссю. Там повідомили, що українська сторона не отримувала офіційних повідомлень про закриття кордону з боку Білорусі.

Джерело: DW


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме