"Підтримати"
Новини
Всі новини

Цинізм зашкалює: у Росії заявили, що "з повагою ставляться до суверенітету України"

У Кремлі заявили, що не мають бажання розмістити в Україні триколор, забувши, що вже це зробили в Криму і Донецьку, нав'язуючи свої цінності суверенній країні і розв'язавши війну, яка триває вже восьмий рік. 

Москва “не має бажання розміщувати російський прапор на території України”, оскільки нібито з “повагою ставиться до її суверенітету”, заявив в п’ятницю журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає УНН з посиланням на федеральне агентство ТАСС.

“Ні, у нас немає бажання російський прапор розмістити в Україні”, — сказав представник Кремля, відповідаючи на відповідне запитання.
“Ми з повагою ставимося до суверенності України, але, звичайно, не можемо якось позитивно реагувати на подібні слова президента (України Володимира) Зеленського”, — заявив Пєсков, коментуючи висловлювання українського президента, який відмовився визнати росіян і українців одним народом і заявив, що в зворотному випадку на Охотному ряду, швидше за все, “майорів би жовто-синій прапор”.
“Тут мені важко в тому, щоб навіть хоч якось проаналізувати, чому сказані такі слова (президентом України). З іншого боку, може бути, вони якось видерті з контексту, цього я теж виключити не можу. Звучить дивно”, — сказав представник Кремля.

Пєсков вирішив повідомити, що слова “один народ” і “братський народ”, які президент РФ Володимир Путін недавно вживав щодо відносно росіян і українців, росіян і білорусів, є нібито синонімами.

“Ми один народ, але дві різні держави. Це абсолютно так і є, це реальність, в якій ми існуємо. Дійсно, після розпаду Радянського Союзу ми виявилися раптом в різних державах”, — заявив прес-секретар президента РФ. “Природно, кожна держава є абсолютно суверенним, але народ-то все одно один”, — вважає Пєсков. За його словами, “тут можна переписувати історію скільки завгодно, як це дехто намагається робити в Україні, але народ все одно єдиний”.

Тема про те, що українці і росіяни нібито “один народ” активізувалася на прямій лінії президента РФ, під час неї Путін пояснив, чому Україна не внесена в так званий російський список “недружніх країн”.

“Я не вважаю український народ недружнім народом. Я вже багато разів говорив про це і можу повторити ще раз. Я вважаю, що українці і росіяни — це взагалі один народ”, — сказав російський президент під час щорічної прямої лінії, відповідаючи на питання журналіста.

Тоді ж Путін заявив, що планує написати статтю в якій хоче довести, що українці і росіяни нібито “один народ”.

Бажання довести "єдинонародність" українців і росіян не заважає Росії здійснювати загарбницьку політику щодо України, застосовуючи будь-які брудні методи. Але треба розуміти, що українці вже по горло ситі ставленням північних сусідів. 
Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини