"Підтримати"
Новини
Всі новини

Два кораблі НАТО увійшли у порт Одеси для зниження напруженості у Чорному морі

У порт Одеси увійшли два кораблі країн НАТО – британський есмінець HMS Defender (D36) та фрегат ВМС Нідерландів HNMLS Eversten (F805). Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію адміністрації Одеського морпорту.

“Сьогодні, 18 червня, у першій половині дня зайшли в Одеський порт і пришвартувались біля причалів морського вокзалу два військові кораблі НАТО – британський есмінець HMS Defender (D36) та фрегат ВМС Нідерландів HNMLS Eversten (F805). Український порт зустрів гостей музикою духового оркестру Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських сил ЗСУ”, - йдеться в повідомленні.
Есмінець і фрегат входять до ескорту новітнього авіаносця Британського Королівського флоту Queen Elizabeth, що наприкінці травня вийшов у свій перший дальній похід.
Згідно з планом, авіаносець разом з групою кораблів супроводження за сім місяців обігне земну кулю.

Нагадаємо
14 червня есмінець ВМС Великої Британіїї “Дефендер” (HMS Defender, D36) типу 45 (класу “Дерінґ”) і фрегат ППО ВМС Нідерландів “Евертсен” (HNLMS Evertsen, або Zr.Ms. Evertsen, F805) класу “Де зевен провінсієн” увійшли в акваторію Чорного моря.
А раніше, 11 червня, ракетний есмінець США USS Laboon увійшов в чорноморські води.
У квітні британська газета Times повідомила, що у травні два корабля ВМС Великої Британії відправляться в Чорне море на тлі тодішнього зростання напруженості між Росією і Україною.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини