"Підтримати"
Новини
Всі новини

Євро-2020: збірна України програла, але гідно і з перспективою

Збірна України з футболу провела стартовий поєдинок на Євро-2020. Суперник - національна команда Нідерландів - був очікувано сильним, але шанс на нічию все ж був, передає УНН.

Вже у стартову п’ятихвилинку кіпер Георгій Бущан здійснив два сейви після гострих ударів з ближньої дистанції від Мемфіса Депая і захисника Дамфріса. На 29 хвилині Ярмоленка вивели на вільний простір у чужій карній зоні, але суперник зіграв у підкаті. Українець потребував пенальті, але арбітр Фелікс Брих не побачив порушення правил. Через кілька хвилин Ярмоленко своїм ударом перевірив на пильність голкіпера Стекеленбурга.
В цілому суперник більше часу контролював м’яч і переважав за кількістю ударів до перерви.
Перша 15-хвилинка другої половини виявилася негативною для підопічних Андрія Шевченка. За підсумками її були забиті два м’ячі. Капітан Джорджіньо Вейналдум відзначився ударом у лівий верхній кут воріт, а на 59 хвилині Вергхорст подвоїв перевагу.
Проте українці не здалися і відігралися. Індивідуальна майстерність Ярмоленка призвела до його ефектного голу під поперечину воріт Стекеленбурга (75 хв). Через чотири хвилини навіс до штрафної від Маліновського, ударом головою реалізував Роман Яремчук, і міг принести “жовто-блакитним” нічию. Проте автором переможного м’яча став Дамфріс, який оформив дубль — 3:2.
У другому турі групового етапу “синьо-жовті” зіграють із Північною Македонією, яка також програла перший поєдинок на турнірі від Австрії (1:3).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.