"Підтримати"
Новини
Всі новини

Позови на 4,5 млрд доларів український бізнес подав проти Росії через окупацію

12:00, 10 травень 2021
983

Український бізнес, який втратив власність і прибутки від агресії Росії на Донбасі та окупації Криму, подав позови в більш як 12 комерційних арбітражів. Загальна сума претензій складає понад 4,5 млрд доларів, повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін в ефірі телеканалу "Дом".

"Ми активно заохочуємо наші підприємства, які втратили свою власність, втратили прибуток, звертатися в арбітражі й відсуджувати, відсуджувати й ще раз відсуджувати в російської сторони все, що вони втратили", – сказав Єнін.
За його словами, процеси тільки почалися, але вже є перші позитивні результати.
"Якщо говорити про комерційні арбітражі, у нас їх понад 12. А по трьох із них, щонайменше, є вже перші позитивні рішення. Це сукупно десь приблизно 250 млн доларів", – повідомив заступник міністра.
Водночас Росія намагається оскаржити рішення комерційних арбітражів.
"Але це не зупиняє рішення, які набули законної сили. Тому нараховується пеня, а все це лягає на плечі простого російського платника податків, який у певний момент скаже "а куди йдуть наші гроші?". І скільки б російська сторона не відтягувала настання наслідків, це все більш і більш здорожчує ціну", – резюмував Єнін.
Раніше російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський назвав Росію країною-спонсором міжнародного тероризму, яка становить загрозу для всього світу.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини