Всі новини

Спортсменка, каратистка і просто красуня Анжеліка Терлюга привезла в Україну золото

17:00, 05 травень 2021
1 875

Українська каратистка Анжеліка Терлюга стала переможницею турніру Karate 1 Premier League в Лісабоні (Португалія). Вона стала кращою у ваговій категорії до 55 кг. Про це повідомляється на офіційному сайті Міжнародної федерації карате.

У фінальному поєдинку українка не залишила шансів представниці Єгипту Аттіі Ясмін, розгромивши суперницю з рахунком 6: 0, тим самим завоювавши золото в колекцію української збірної.

29-річна Терлюга є майстром спорту України з карате. Вона тричі завойовувала золоті медалі на чемпіонатах Європи.

Терлюга першої в історії українського карате завоювала олімпійську ліцензію - на Олімпійські ігри-2020 року, які пройдуть цього літа.

Фанати в захваті від фотографій красивої і успішної спортсменки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.