"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці старше 50 років зможуть стати студентами і безкоштовно вчитися діджитал-професіям

12:00, 02 травень 2021
558

Українці у віці від 50 років можуть стати студентами і безкоштовно опанувати діджитал-професії. Навчання буде проходити в українському онлайн-університеті Atom, повідомляє фейсбук-спільнота "Життєлюб".
Освіта для старших людей стала можлива за допомогою благодійного фонду "Життєлюб".
Організатори такої ініціативи запевняють, що наявність попереднього досвіду не є обов’язковою умовою. Головне – мінімальні навички використання комп’ютера і бажання вчитися.
Університет також обіцяє можливість заробітку вже під час навчання.
Навчання в онлайн-університеті буде здійснюватися за такими програмами:
* спеціаліст з налаштування реклами у фейсбуці та інстаграмі;
* тільдолог: спеціаліст з розробки сайтів на Тільді;
* інвестор: основи фінансової грамотності та інвестиції в IPO (первинна публічна пропозиція).
Організатори ініціативи оберуть по 7 осіб на кожен з 3 напрямків. Вчитися їм потрібно буде онлайн. Також можна буде консультуватися з кураторами щодо навчання, пошуку клієнтів і монетизації отриманих знань.
Проєкт онлайн-університету вирішує важливе завдання – перекваліфікацію дорослих людей під сучасні реалії світу. Для багатьох українців від 50 років він може стати чудовою нагодою отримати нові навички та продовжити свою професійну діяльність.
Програми Atom розраховані на студентів, які хочуть опанувати нову професійну навичку або розглядають альтернативні спеціальності як додаткове чи основне джерело доходу.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини