"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жінки при амбулаторному спостереженні вагітності отримають ряд медичних послуг безкоштовно

З 1 квітня вагітні жінки зможуть отримати ряд медичних послуг безкоштовно. Мова йде про супровід вагітності в амбулаторних умовах.

З 1 квітня на ведення вагітності в амбулаторних умовах передбачений окремий пакет. Медзаклади і НСЗУ укладатимуть контракт, а вагітні жінки зможуть отримати ряд послуг безкоштовно. Про це повідомила прес-служба Національної службі здоров'я України в Фейсбуці.

Зокрема, в пакет безкоштовних послуг входить:

  • Спостереження вагітності від взяття під нагляд, розробки індивідуального плану ведення вагітності відповідно групи ризику та його виконання.
  • Проходження необхідних лабораторних аналізів та інструментальних обстежень, зокрема:

- загально-клінічних, біохімічних та імунохімічних: розгорнутий клінічний аналіз крові, визначення групи крові і резус фактору, біохімічний аналіз крові, коагуляційний гемостаз, глюкоза в цільній крові або сироватці крові, загальний аналіз сечі, експрес-тест на наявність білка та ін;
- на інфекції та віруси: гепатит, тестування на ВІЛ, серологічне дослідження на сифіліс, мікробіологічне дослідження матеріалу з перианальної області з метою виявлення носійства стрептокока групи В тощо;
- мікроскопічних та цитологічних тощо;
- інструментальних обстежень, зокрема: УЗД з використанням доплерографії, кольпоскопія, кардіотокографія, електрокардіографія та ін.

  • Профілактика, спрямована на запобігання ускладнень вагітності, післяпологового періоду, екстрагенітальних захворювань.
  • Направлення вагітної до перинатального консиліуму за участю лікаря-генетика, профільних дитячих спеціалістів при виявленні у плода ознак вродженої, спадкової патології.
  • Своєчасне направлення вагітних у стаціонар при необхідності.
  • Заняття у «Школі відповідального батьківства» із залученням членів сім’ї до навчання.
  • Надання повної інформації вагітним щодо перебігу їх вагітності, особливостей індивідуального плану ведення вагітності та пологів.

Также пациентка имеет право на выбор заведения, где наблюдать беременность, независимо от места регистрации или фактического проживания.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини