"Підтримати"
Новини
Всі новини

Київський транспорт працюватиме, але з протиепідемічними обмеженнями

У КМДА ухвалили рішення не зупиняти роботу громадського транспорту столиці – наземного та метрополітену. Громадський транспорт курсуватиме з наповненістю не більше 50 відсотків місць, що передбачені технічною характеристикою транспортного засобу і визначені в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Про це написав у Фейсбуці перший заступник голови КПДА Михайло Поворозник.

"Столиця не зупинятиме роботу громадського транспорту, проте він працюватиме з суворим дотриманням протиепідемічних норм!
Кабінет Міністрів змінив порядок роботи транспорту в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки. Уряд надав повноваження регіональним комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій самостійно ухвалювати рішення щодо карантинних обмежень в роботі громадського транспорту", - повідомив Поворозник.

Але поки що невідомо, як у столиці будуть дотримуватись протиепідемічних норм у метро, адже обмеживши кількість людей у поїздах, чи зможуть зробити так, щоб на входах на метро не з'явилися величезні скупчення пасажирів, які прагнуть спуститися під землю.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме