"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як працюватимуть заклади освіти за умови адаптивного карантину

Кабмін і Міносвіти повідомили, що учні 1-4 класів відвідуватимуть школу, а малеча дитячі садочки, навіть якщо населений пункт буде віднесено до червоної зони.

Також у Кабінеті міністрів уточнили, як взагалі працюватимуть освітні установи після запровадження адаптивного карантину на території України, коли для всіх регіонів діятимуть обмеження жовтої зони.
Як повідомляє пресслужба уряду, з 24 лютого в жовтій зоні заборонять відвідування освітніх установ, якщо понад 50% здобувачів освіти і персоналу перебувають на самоізоляції.

Також в освітніх установах не можна буде проводити спектаклі, свята, концерти та інші масові заходи за участю більш ніж однієї групи здобувачів освіти і в присутності глядачів.

У регіонах, які увійдуть до червоної карантинної зони, заборонять відвідування навчальних закладів, крім дитячих садків, спеціальних освітніх установ і учнів 1-4 класів.

Уряд продовжив карантин в Україні до 30 квітня. З 24 лютого він стане адаптивним - на всій території країни запровадять обмеження для жовтого рівня епідемічної небезпеки.

У Кабміні вважають, що ситуація з COVID-19 в країні покращилася достатньо, щоб повернутися до адаптивного карантину - тобто дозволити найменш проблемним регіонам послаблення.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль казав, що квітень стане визначальним місяцем для подальшого розвитку ситуації з карантином в Україні.

Джерело: НВ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини