"Підтримати"
Новини
Всі новини

Парламент Йорданії ратифікував договори про співпрацю з Україною

Нижня палата парламенту Йорданського Хашимітського Королівства ухвалила законопроєкт щодо ратифікації договорів між Україною та Йорданією у консульсько-правовій сфері. Про це повідомило посольство України в ЙХК, передає УНН.

24 січня Палата представників Національних Зборів Йорданії ухвалила законопроєкт про ратифікації чотирьох двосторонніх договорів між Україною та Йорданією у консульсько-правовій сфері, які були підписані під час офіційного візиту до України Міністра юстиції Йорданського Хашимітського Королівства Басама Ат-Талгуні у листопаді 2019 року.

Документи регулюють питання передачі засуджених осіб, взаємної правової допомоги в кримінальних справах, видачі правопорушників, правової допомоги в цивільних справах та сприятимуть підвищенню ефективності співпраці між двома країнами у вирішенні кримінальних та цивільних правових питань.

Нагадаємо

Вказані договорили були ратифіковані Верховною Радою України у вересні 2020 року. У листопаді Україна та Йорданія домовилися про започаткування військового співробітництва.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини