"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кабмін затвердив Стратегію воєнної безпеки, як концепцію комплексної оборони

Кабінет міністрів підтримав проект Стратегії воєнної безпеки України, що передбачає закріплення концепції всеохоплюючої оборони. Про це повідомляє пресслужба уряду.

“20 січня Кабінет міністрів підтримав проект Стратегії воєнної безпеки України. Документ покликаний замінити Воєнну доктрину і визначає цілі, пріоритети та шляхи реалізації державної політики у сферах національної безпеки і оборони в частині, що стосується забезпечення воєнної безпеки нашої держави. Стратегія воєнної безпеки передбачає закріплення концепції всеохоплюючої оборони і залучення для її реалізації не лише Збройних Сил України, а й усіх складових сектору безпеки і оборони та громадянського суспільства”, - йдеться у повідомленні.

Вказано, що цей масштабний документ розроблений Міністерством оборони України на основі Стратегії національної безпеки України, затвердженої нещодавно Президентом Володимиром Зеленським.

Зазначається, що новий документ також враховує ризики воєнної загрози з боку Росії та дисбаланс воєнних потенціалів України та РФ.

“За словами міністра оборони України Андрія Тарана, всеохоплююча оборона України передбачає застосування всіх форм і способів збройної боротьби з агресором. У тому числі, асиметричних та інших дій для оборони держави при дотриманні принципів і норм міжнародного права. У разі схвального рішення РНБОУ, Стратегію воєнної безпеки буде введено в дію указом Президента України”, - вказано у повідомленні.

Повідомляється, що на основі Стратегії воєнної безпеки України розроблять Стратегічний оборонний бюлетень, програмні документи з питань оборони та розвитку сил оборони, розвитку озброєння та військової техніки, а також план оборони України і плани застосування сил оборони.

Вказано, що Міністерство оборони впродовж трьох місяців після схвалення Стратегії воєнної безпеки має подати проект нового Стратегічного оборонного бюлетеня для розгляду і затвердження керівництву держави.

Нагадаємо, Кабмін підтримав внесення змін до підготовки та проведення призову і прийняття на службу контрактників.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини