"Підтримати"
Новини
Всі новини

Новорічний подарунок: "Нафтогаз" відкрив нове родовище газу в Полтавській області

НАК "Нафтогаз України" відкрив нове родовище газу в Полтавській області. Про це повідомляє директор дивізіону групи "Нафтогаз Розвідка та Видобуток" Олександр Романюк.

"Є чудовий подарунок до зимових свят - ми відкрили нове газоконденсатне родовище в Полтавській області. "Перлинове родовище" це: +2 млрд кубометрів перспективних запасів і ресурсів газу для України; + 200 млн кубометрів газу розвіданих запасів", - сказав директор дивізіону" Нафтогаз Розвідка та Видобуток "Олександр Романюк.

"Відкриття родовища стало можливим завдяки розвідувальним роботам в складних геологічних умовах на значних глибинах - понад 6000 м. За їх результатами компанія пробурила пошукову свердловину, яка підтвердила газові поклади і дала промисловий приплив газу - майже 100 000 кубометрів на добу", - йдеться в повідомленні .

Розвідані запаси Перлинового родовища складають 200 млн куб. м газу, а перспективні запаси і ресурси - понад 2 млрд куб. м. Загальна площа родовища - 213 кв. м, в його межах виділено п'ять газонасичених горизонтів.

"Тільки так ми зможемо наростити ресурсну базу, а значить - стабілізувати видобуток газу в Україні. Зараз Нафтогаз активно працює з усіма новими перспективними площами, які є в портфелі компанії. Відкриття Перлинового родовища, яке велося в дуже непростих умовах, - тому підтвердження", - цитує прес-служба слова Романюка.

От ще б й ціну для споживачів знизили у такому разі!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме