"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пенсію не дають, але в армію беруть: як "розводять" громадян ОРДЛО з російськими паспортами

Громадян на окупованих територіях Донбасу, які мають російські паспорти, вже призивають служити до Збройних Сил Росії, хоча соціальних гарантій з цим громадянством вони не мають. Про це на презентації звіту "Інтеграційні процеси РФ в ОРДЛО" заявив представник Уповноваженого ВР з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський, передає УНН.

"Зараз вони нарощують потенціал видачі паспортів. І вже, як мені доповідають правозахисники, є громадяни, які отримали російський паспорт і їх вже призивають до ЗС російської Федерації. Громадянин який отримав псевдо російський паспорт, у нього немає соціальних гарантій – права на пенсію і таке інше, але є обов’язок служити в РФ", - сказав Лисянський

Додамо, звіт підготувала ГО "Східна правозахисна група".

Нагадаємо, Кабмін розширив перелік уповноважених органів Росії, які видавали паспорти для жителів ОРДЛО та Криму, які не визнаватимуться Україною.

* * *

Школярам на тимчасово окупованих територіях Донбасу пришвидшують видачу паспортів “ДНР” та “ЛНР”, щоб видати громадянство Росії. Про це на презентації звіту “Інтеграційні процеси РФ в ОРДЛО” заявив представник Уповноваженого ВР з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський.

“Учням шкіл ОРДЛО, 9-11 класи, прискорюють видачу паспортів так званих незаконних збройних формувань „ЛНР“ та „ДНР“. Для чого? Все дуже просто, щоб вони швидше отримали паспорт громадянина Російської Федерації. А потім вони ще прийняли такий закон, що якщо в тебе батько і мати з такими паспортами, то дитина автоматично стає громадянином РФ”, — сказав Лисянський.

Додамо, звіт підготувала ГО “Східна правозахисна група”.

* * *

Кабмін розширив перелік уповноважених органів Росії, які видавали паспорти для жителів ОРДЛО та Криму, й тому - не визнаватимуться Україною. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

“Кабмін розширив перелік пунктів видачі російських паспортів для жителів ОРДЛО та Криму, які не визнаватимуться Україною”, — написав Гончаренко.

Відтак, серед уповноважених органів іноземної держави, видані якими паспорти не визнаються Україною:

— управління з питань міграції ГУ МВС Росії в Ростовській області,
— відділення з питань міграції Управління МВС Росії в місті Шахти Ростовської області,
— відділення з питань міграції відділу МВС Росії в місті Гуково Ростовської області,
— відділ з питань міграції Управління МВС Росії в місті Донецьку Ростовської області, та інші.

Нагадаємо, за даними української розвідки, російські куратори проводять на окупованій частині Донбасу заходи із прискорення примусової паспортизації населення.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини