"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зеленський вирішив, що локдаун не потрібен: "кількість хворих не зростає, як магазини Рошен"

Президент Володимир Зеленський повідомив, що локдауну в грудні не буде. Про це Глава держави заявив у відеозверненні на своїх сторінках у соцмережах, інформує УНН.

"Я вірю й сподіваюся, що, наразі, він нам не потрібен. Ми зважували всі “за” і "проти”. Дуже багато прогнозів, радилися з представниками місцевих влад. Отримали запевнення МОЗу щодо контрольованості ситуації в лікарнях, і я рекомендував прем'єр-міністру України (Денису Шмигалю - ред.) не оголошувати локдаун у грудні", - зазначив Президент.

Зазначимо, сьогодні Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у грудні в Україні не планують вводити жорсткий карантин.

Також повідомлялося, що у випадку введення більш жорстких карантинних обмежень функціонування всіх видів транспорту не буде призупинятися.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я рекомендуватиме уряду України ввести плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня, щоб збити хвилю розповсюдження COVID-19.

* * *

Карантин вихідного дня виправдав покладені на нього сподівання й кількість хворих на COVID-19 “перестала зростати на стільки ж стрімко та геометрично, як колись магазин ROSHEN в країні”. Про це Глава держави заявив у відеозверненні на своїх сторінках у соцмережах.

“Карантин вихідного дня, яке б до нього не було ставлення, воно різне, я розумію, але він дав свій результат. Щоденна кількість захворілих перестала зростати на стільки ж стрімко та геометрично, як колись магазин ROSHEN в країні. А тому нам вдалося збити цю динаміку, а тому — медична система не пропустила нокаутуючих ударів, а тому — справляється й вона витримає", - зазначив Президент.

За його словами, всі розуміють, що в окремих регіонах є проблеми, але вони — точкові.

"Ми знаємо, працюємо, впевнені, що все обов'язково вирішимо. Ми зміцнюємось і хочемо бути готовими до всього: щоб було достатньо ліжок, достатньо кисню, а в цілому, загальна ситуація контрольована. І не потребує введення локдауну”, - зазначив Зеленський.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини