"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мінистр оборони вирішив, що реформа ЗСУ вже сталася й... відмінив наказ №141

Глава Міноборони Андрій Таран скасував наказ свого попередника Степана Полторака про трансформацію об'єднаного керівництва силами оборони і військового управління в Збройних cилах України, повідомляє прес-служба Міноборони.

Зокрема, Таран підписав наказ №106, яким наказ Полторака №141 визнав "реалізованим", і, відповідно, що втратив чинність.
Таке формулювання викликало подив з боку іноземних радників та експертів і була сприйнята неоднозначно в самому Міноборони.
Основні завдання наказу №141 вже дійсно не актуальні, але, за оцінками учасників профільної робочої групи в Комітеті реформ Міноборони і ЗСУ, для повної реалізації указів президента від 27 березня (про поділ посад головнокомандувача і начальника Генштабу, - ред.) необхідно внести зміни в більш ніж 15 законів, а також прийняти близько 20 актів Кабміну, які все ще знаходяться в розробці.
Громадскість обуоює, що Таран свою позицію з ключових питань реформування сил оборони не представив та не пояснив ні громадськості, ні іноземним радникам, ні ключовим міжнародним партнерам.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини