"Підтримати"
Новини
Всі новини

Більшість українців вважають себе патріотами своєї країни - соцопитування

Згідно з останнім опитуванням Соціологічної групи "Рейтинг", 85% опитаних українців вважають себе патріотами своєї країни, 12% - протилежної думки. Патріотично налаштованих громадян приблизно однаково в усіх регіонах країни і відносно більше серед старших респондентів.

69% опитаних позитивно ставляться до встановлення 14 жовтня державного свята Дня захисника України, 23% - нейтрально і лише 5% - негативно. Найкраще це свято сприймається жителями Заходу і Центру. Близько 60% респондентів Сходу і Півдня позитивно ставляться до свята, третина - нейтрально і лише 6-7% негативно.

59% опитаних висловили готовність у випадку виникнення відповідної загрози відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках (в 2019 таких респондентів було 56%, у 2017 - 54%, у 2012 - 33%). Більше таких серед чоловіків, респондентів середнього віку і серед людей з відносно високими доходами.
Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 10-12 жовтня 2020 року.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини