"Підтримати"
Новини
Всі новини

В рамках візиту Зеленського до Відня президенти України і Австрії дали спільну прес-конференцію

Відбувся перший візит президента України до іншої держави за час пандемії: він відвідав Австрію, де відбулися зустрічі з федеральним канцлером Курцем і президентом Національної ради (парламенту) Австрії Вольфгангом Соботкой. Україна і Австрія в рамках офіційного візиту президента Володимира Зеленського до Відня підписали два меморандуми та угоду, повідомляє ЛБ.

Перший – про взаєморозуміння між Київською областю та федеральною землею Нижня Австрія. Документ підписали голова Київської ОДА Василь Володін і голова уряду Нижньої Австрії. Трансляція підписання велася на сторінці Офісу президента у Facebook.

Другий меморандум стосується співпраці у підтримці дітей з сімей у Харківській області між містом Харків та організацією Global 2020. Документ підписав керівник цієї організації та міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Також підписано угоду про підтримку дітей у Луганській області між Луганською ОДА та організацією "Діти Чорнобиля".

На спільній пресконференції президента України та федерального президента Республіка Австрія йшлося про мир на Донбасі та коронавірус.

Федеральний президент Австрії Александр ван дер Беллен висловив сподівання, що світ скоро отримає вакцину під ковіду.

Володимир Зеленський подякував за запрошення в Австрію. Він зазначив, що став першим, хто відвідав Відень з офіційним візитом за час пандемії.

"Австрія є шостим за обсягом інвестором в економіку України. Австрійській капітал представлений в нашій банківській і страховій сфері, деревообробці... Не можу не відзначити практичну підтримку Австрії на євроінтеграційному шляху України", - повідомив Зеленський.

Напередодні візиту Володимир Зеленський дав інтерв'ю австрійським ЗМІ, в яких, зокрема, повідомив про свої пріоритети як очільника держави.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини