"Підтримати"
Новини
Всі новини

Плани українського Мінкульту: велика реставрація, центри послуг і серіали на українському

В планах Міністерства культури запустити проект "Велика реставрація", пілотні Центри культурних послуг та виробництво серіалів українською мовою. Про це на брифінгу повідомив очільник Мінкульту Олександр Ткаченко, передає УНН.

“Що надалі ми збираємося робити. Запустити проект "Велика реставрація". Власне, його старт має відбутися наступного року. Цього року ми будемо реагувати, в першу чергу, на аварійні ситуації. Запустити виробництво серіалів, тут названо "патріотичного спрямування", так склалося історично, що їх так називають, насправді, це серіали українською мовою про українські історії, зроблені українцями. Запустити пілотні Центри культурних послуг. У нас вони плануються, запустити цього року в п'яти областях: це Донецька, Луганська, Херсонська, Чернівецька та Закарпатська області. І так само, як і креативні хаби. Розробити стратегію промоції читання і грантової підтримки етновидаців бібліотек. І запустити реформу управління туристичної галузі”, - сказав Олександр Ткаченко.

Він зазначив, що також у планах продовження протидії хаотичній забудові, проекти “Мандруй Україною”, медіаграмотність, “Культурні діалоги” і реформа фінансування оплати праці, а також розвиток народно-художніх промислів.

“Розробляємо інтернет-платформу з просування української мови. В Україні в рамках протидії хаотичній забудові має з’явитися спецназ український… Підвищити рівень мистецької освіти, тому що в цій галузі, якщо ми будемо говорити про майбутнє, нам є, повірте, що робити”, - додав міністр.

Нагадаємо, Ткаченко хоче "креативно" подвоїти фінансування Мінкульту у 2021 році до понад 15 млрд гривень.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини