"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні кіберспорт відтепер - справжній вид спорту: визнаний офіційно

Сьогодні кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні. Таке рішення було прийнято на засіданні Комісії з визнання виду спорту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє заступник міністра цифровий трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

“Кіберспорт офіційно визнано видом спорту в Україні. Щойно таке рішення було прийнято на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні. Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт — це вже давно не просто „стрілялки“, а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 млн людей, серед яких і мільйони українців”, — написав Олександр Борняков.

Він зазначив, що в Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці — наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу.

“Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу... Сподіваюсь, що кіберспорт в Україні сьогодні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки нашої країни. Адже проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи!”, — додав Олександр Борняков.

За словами Віце-прем’єр-міністр України — міністра з цифрової трансформації Михайла Федорова — це початок великої історії.

Нагадаємо, минулого року Федерація кіберспорту України анонсувала та провела перший в історії чемпіонат України по кіберспорту.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини