"Підтримати"
Новини
Всі новини

Журналіст на війні: готується до виходу книга очевидця трагедії Донбасу і Криму

Журналіст Юрій Луканов за останні роки опублікував десь майже сотню ілюстрованих фотографіями репортажів з Майдану, Криму, Донбасу. Протягом цього часу він також писав роман про журналіста на війні, тому що сам неодноразово бував на передовій.

Досі видавав лише документальні книжки (за винятком трьох збірників епіграм), одна з них теж про війну — про те, як переслідували журналістів у Криму під час анексії і окупації. Вона була перекладена ще й англійською мовою.

Зараз роман готовий до видання. Ми звертаємось до людей, яким цікава ця тема, які розуміють, що в країні йде війна, з проханн6ям підтримати Юрія Луканова і або попередньо  передплатити його книжку, або розповісти про його творчість на своїх сторінках у соціальних мережах.

Оскільки видавництва через карантин і все, що з ним пов’язано, почуваються не зовсім упевнено, видаватиметься книжка за власний кошт автора. З уривком цього роману можна ознайомитися на сайті Новинарня.

ПРО ЩО РОМАН

"У цьому творі, який має робочу назву “Безсилля Волковського” (найімовірніше, вона буде змінена) відображено, як мій власний досвід, так і досвід багатьох інших журналістів, - розповідає Юрій Луканов.
Роман складається з низки карколомних історій, які переживає головний герой — журналіст на прізвище Волковський. Він не лише не лише висвітлює війну, а й витягує у Криму з полону французького колегу. Це відбулося завдяки винахідливості Волковського і його друга, донецького журналіста авантюрного Сергія Сухобокова.
Але незабаром війна приходить на Донбас, і ось уже Сухобоков у полоні. Волковський відправляється його виручати, і, упс, сам потрапляє в полон. Вони постають перед моральним вибором: збрехати на користь російської пропаганди і вийти на волю, чи зберігати мовчанку та залишатися в полоні з ризиком для життя і здоров’я.
Волковський також волонтерить для української армії. І так само втрапляє в історію, мусить виконувати взяті на себе зобов’язання з лікарняного ліжка. По ходу у нього зав’язується роман з іноземкою, словесні сутички з “втомленими від війни” тощо.

Ще я вирішив включити у книжку три фантасмагоричні оповідання. Дія в них відбувається в Україні, яка в погодилася прийняти до себе “ДНР/ЛНР” на умовах автономії. Які жахи після цього виникли — ви можете прочитати в одному з оповідань під назвою “Знайти убивцю Фільова”.

Передмову до роману написав відомий політолог британець українського походження Тарас Кузьо, який знає ціну цій війні, бо бував у зоні бойових дій і опублікував документальну книжку про війну Путіна проти Росії.

Але перед виданням книжки я би хотів провести своєрідний моніторинг. Пропоную вам попередньо заплатити за книжку.

Обсяг її десь 330 тис. знаків. Буду вдячний, якщо ви за кожен примірник перекажете 200 гривень на картку, номер якої вказано нижче.
Іноземці можуть переказати 10 доларів на номер ще однієї картки.

Якщо ви вирішите підтримати мій проект соліднішими сумами, то плюс вам буде у карму. Від кількості ваших замовлень залежатиме тираж книжки", - уточнив автор, додаючи при тому, що всі ті, хто перерахував гроші, отримають примірник книжки після її публікації. Доставка коштом замовника.

Приватбанк, Луканов Юрій Вадимович:
4149629330193111 – гривні

Privatbank, Yuriy Lukanov:
4731219630404337 – USD

Юрій Луканов - журналіст, медіа-експерт і громадський діяч. Колишній голова Незалежної медіа-профспілки України (2011—2016). Автор документальних книжок, документальних фільмів (у тому числі про НАТО), посібників з безпеки журналістів, трьох книжок політичних епіграм. Написав численні колонки з аналізом внутрішньої і зовнішньої політики України. Автор близько сотні матеріалів з Майдану, анексії Криму, війни на Донбасі. Займається захистом прав журналістів у співпраці з ОБСЄ, Міжнародною і Європейською федераціями журналістів. Є тренером з безпеки під час роботи журналістів у гарячих точках.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме