"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дивовижні місця України: Печера, Вінницька область

З Сергієм Новіковим мені довелося кілька років разом працювати - він був оператором багатьох моїх телефільмів. Це завжди були прекрасні зйомки, в які Сергій вносив своє особисте ставлення до заданої теми. А ще були любов до пригод, екстремальних видів спорту, спрага нового, безстрашність і професіоналізм, документальні зйомки на фронті в Донбасі - це все про нього. І я нітрохи не здивувалася, коли дізналася, що разом зі своїм другом Олександром Лушиним Сергій відправився в подорож Україною - відкривати для себе нові місця. І дива знайшлися...
На нашому сайті журналіст Сергій Новіков дозволив опублікувати свої знімки, приєднавшись до нашої давньої і улюбленої рубрики "Дивовижні місця України", де наші добровільні кореспонденти діляться своїми враженнями від подорожей. Звичайно, знімків і вражень було набагато більше, ніж ми можемо запропонувати у фоторепортажі.
Вінницька область - дивовижна. Якщо почати згадувати всі пам'ятні місця, то тільки перерахування займе безліч сторінок. Ми зовсім небагато проїдемо з мандрівниками по їх довгому маршруту. Але насправді Україна настільки багатогранна, що можна просто ткнути пальцем в карту і знайти щось незвичайне.
Одним з пунктів наших мандрівників було село Печера. Воно невелике, але має величезну популярність. Саме тут знаходиться знаменита усипальниця Потоцьких, а річка Південний Буг в цих краях проходить через мальовничі і небезпечні пороги. Як населений пункт Печера згадується з кінця 16 століття, а й до цього тут жили люди - в середині минулого століття тут виявили поселення часів трипільської культури.
Кількість артефактів і сакральних місць в цих місцях вражає уяву. А природа залишає відчуття магії, містики і нерозгаданої загадки. С аме так так відчували себе в поїздці наші мандрівники. Погляньте на те, на чому зупинився їх погляд і нагадайте собі: ми живемо в одній з найдивовижніших країн Європи. І подорож нею може виявитися не менш чудовою, ніж перебування в будь-якому з європейських міст. Адже міста і села України в абсолютній більшості - їх ровесники і мають спільну історію. Просто ми про це забули.

Олександрина Кругленко, InfoKavaПриєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме