"Підтримати"
Новини
Всі новини

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу «Роттердам +»

Справу «Роттердам +» закрито - таке рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
За даними джерел Цензор.Нет, 28 серпня процесуальний керівник справи «Роттердам +» прокурор САП Віталій Пономаренко вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань постанову про закриття справи, повідомляє в Фейсбуці головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов.
"Підставою для закриття справи є результати комплексної комісійної експертизи з визначення збитків, проведеної Службою безпеки України. Експертиза була передана в САП 18 серпня. Збиток державі не встановлено, експерти вважають, що ціни коливалися виключно через коливання ринкових цін і тарифоутворення.
Таким чином, найбільший скандал із закупівлі Україною вугілля в РФ і завищення цін на енергоресурси, який став підставою для порушення кримінальної справи Національним антикорупційним бюро, і який був підставою для звинувачень у корупції Володимиром Зеленським свого опонента екс-президента Петра Порошенка на знаменитих дебатах 19 квітня 2019-го, закінчився нічим. Ви ж пам'ятаєте цей гнівний голос Зеленського: «Скільки вам особисто занесли за «Роттердам +»?!
Сам Зеленський, по суті, руками підпорядкованої йому та його друга Івана Баканова СБУ, закрив справу проти свого опонента, всупереч своїм же загрозам. Одне з основних обвинувачень проти Порошенка сам Зеленський, в кінцевому підсумку, визнав безпідставним. Влада ніяк не коментували експертизу СБУ, на підставі якої винесено рішення прокуратури.
Причина закриття справи - залежність Зеленського від олігархів - Ахметова і Коломойського насамперед. Скандал з «Роттердам +» спонсор Зеленського Ігор Коломойський використовував для отримання контролю над державною енергокомпанією «Центренерго». Інших результатів гучної справи немає ", - написав Бутусов.

То кому тепер адресувати питання Зеленського: «Скільки вам особисто занесли за «Роттердам +»?


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини