"Підтримати"
Новини
Всі новини

Голівудська зірка Міккі Рурк хоче, щоб його поховали в Україні

Знаменитий голлівудський актор Міккі Рурк, добре відомий українському глядачеві, бажає бути похованим в Україні. Цю ідею він колись уже висловлював, але тоді її порахували просто жартом. А ось зараз відомий актор вже навіть вибрав місце для свого поховання. Це маленьке сільське кладовище в Хмельницькій області, в селі Загірці.
Чому у актора виникла така ідея? Про це розповів журналіст Юрій Гула в Фейсбуці.
Особистий помічник Міккі Рурка Дмитро Корнійчук - родом з цього села, і його розповіді здалися Рурку настільки дивовижними, що він вирішив знайти свій останній спочинок (ну, коли він відбудеться, сподіваємося, через багато років) в мирному, тихому, маленькому селі на Хмельниччині. І навіть вказав, що хоче бути похований поруч з дідусем Дмитра - Талимоном Корнійчуком. Місцем поступилася бабуся Діми - вона сказала, що "забронює" для себе місце де-небудь поруч і буде слухати, як розмовляють душі її близьких людей.
Жителі села теж спочатку порахували це розіграшем, але потім дізналися, що Рурк збирається на кілька днів приїхати в їх маленьке село, а це, навіть якщо не пов'язано з майбутніми намірами актора, само по собі - велика подія для української глибинки. Раптом в село заради цього дорогу зроблять?
Ось так ідея останнього спочинку, яке для 67-річного актора, сподіваємося, ще далеко за горами, розбурхала безліч людей в Україні і викликала зовсім навіть не замогильні думки.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме