"Підтримати"
Новини
Всі новини

YouTube заблокував російський одіозний телеканал "Царград" без права відновлення

Акаунт російського телеканалу «Царград», який підтримав окупацію Криму і Донбасу і пропагував так звані "православні цінності", заблокований YouTube без права відновлення.
Офіційне повідомлення прес-служби відеосервісу YouTube - в зв'язку з порушенням «законів про санкції і правил торгівлі», Засновник телеканалу російський бізнесмен Костянтин Малофєєв з 2014 року перебуває під американськими санкціями.
«Царград» розпочав мовлення в 2015 році. Його заснував бізнесмен Костянтин Малофєєв, який є причетним до фінансування сепаратистів і окупаційної влади на сході України.
За словами Малофєєва, «Царград» був задуманий як «трибуна і голос російської православної більшості». Канал становив «список русофобів року» і пропонував оплатити «мужеложцям і збоченцям» квиток за кордон.
З грудня 2017 року «Царград» припинив мовлення в кабельних і супутникових мережах і став транслювати програми тільки в інтернеті.
YouTube-канал «Царграда» мав понад мільйон дописувачів і вів шалену антиукраїнську пропаганду.
Відеосервіс YouTube раніше вже блокував канали російських провладних медіа. У 2018 році під блокування потрапив аккаунт провладного РІА ФАН, в травні 2020 року було видалені акаунти каналу «Крим 24», видань Anna News і News-Front.
Джерело: Meduza


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини