"Підтримати"
Новини
Всі новини

Німеччина виступила проти повернення Росії до складу G7

Незважаючи на незграбні спроби Трампа натиснути на європейських партнерів і повернути Росію в G7, лідери європейських країн не піддаються на ці вимоги. Причини у всіх різні, а результат однаковий - навряд чи найближчим часом Росія туди повернеться, хоча вона і робить вигляд, що їй це зовсім не цікаво.

Глава МЗС Німеччини Хайко Маас заявив, що його країна виступає проти повернення Росії до складу G7. Міністр нагадав, що РФ була виключена з G7 через окупацію українського Криму.

Про це він заявив в інтерв'ю Rheinische Post.,

Також Мас зазначив що Німеччина дотримується принципу реалізації Мінських угод по Донбасу. Він висловив думку, що коли мова йде про врегулювання ситуації в Україні, то має обговорюватися і питання анексованого Криму.

"Причина виключення Росії була анексія Криму та втручання в східній частині України. Поки це питання не вирішено, я не бачу можливостей для запрошення Росії", - пояснив Маас.

Він також виступив проти участі в самітах G7 представників держав, які не входять в "Велику сімку".

"Росія може зробити найбільший внесок у відкриття цих дверей знову. G7 і G20 - два чітко узгоджені формати, нам не потрібні G11 або G12", - резюмував глава МЗС Німеччини.

Нагадаємо, Велика вісімка — міжнародний клуб, що об'єднував Велику Британію, Німеччину, Італію, Канаду, Росію, США, Францію та Японію.

Після окупації Криму 24 березня 2014 року Росія була піддана нищівній критиці з боку країн Великої сімки і формально виключена зі списку G8. У червні 2014 року не відбулася запланована зустріч G8 в Сочі (Росія) — замість неї була проведена зустріч G7 в Брюсселі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини