"Підтримати"
Новини
Всі новини

Василь Уткін прокоментував призначення Мірчі Луческу головним тренером «Динамо»

08:32, 24 лип 2020
3 142

Василь Уткін не зміг пройти повз новини щодо призначення Луческу головним тренером «Динамо». У своєму Телеграм-каналі журналіст прокоментував призначення на пост наставника київських футболістів.

 «Головне, що важливо розуміти в призначенні Луческу в київське «Динамо» — і тільки цим воно і цікаво — що господарі «Динамо» мислять якимись примітивними категоріями. Це переслідування вчорашнього дня; воно не може бути успішним. У тебе команда з гордим ім'ям, перед тобою цілий світ, повний молодих, компетентних, спраглих роботи тренерів, утворених за останнім словом футбольної науки.

Але вони вибирають діда, який двадцять років у них перед очима, причому настільки близько, що очі могли бути взагалі в тарілці, а його все одно видно.

У буквальному сенсі - що мертве, померти не може. Дідові, зрозуміло, хочеться піти, витерши всім ніс. Це для нього варіант хороший і навіть кращий. Але для клубу це просто порожнеча. Лихоліття і сірість », - висловився Уткін.

Сьогодні на сайті odds.ru писали про підписання контракту «Динамо» з Мірчею Луческу. Румунський фахівець змінив на посту головного тренера Олексія Михайличенка, який, як відомо, привів киян до перемоги в Кубку України і до другого місця в чемпіонаті.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини